Naturalne rozwiązania

Laboratorium Naturella na targach w Łodzi

W dniach 13-15 października w Łodzi odbędzie się VI edycja Targów Ekologicznego Stylu Życia beECO. Wydarzenie to już na dobre wpisało się w kalendarz imprez wystawienniczych dedykowanych branży produktów ekologicznych oraz naturalnych i cieszy się dużym uznaniem nie tylko wśród polskich wystawców, ale także i zagranicznych. W tegorocznej edycji weźmie udział blisko 350 wystawców z Polski, Czech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Włoch, Niemiec, Litwy, Białorusi, Szwecji i Ukrainy. 

Na największych w Polsce targach produktów ekologicznych nie może zabraknąć także i nas. Zapraszamy wszystkich miłośników eko życia do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie będziecie mogli poznać nas osobiście i porozmawiać o produktach OnlyBio i OnlyEco.

Do zobaczenia przy stoisku nr 58!

 

Międzynarodowe Targi Łódzkie

Hala Expo, Al. Politechniki 4, Łódź

 

Inne aktualności

 24 listopada przy zakupie dowolnej ilości produktów w naszym sklepie internetowym www.onlybioonlyeco.com nie zapłacisz za przesyłkę. Skorzystaj z promocji Black Friday i zaoszczędź pieniądze na darmowej dostawie!

Męska pielęgnacja – szampony i żele 2w1

9 listopada oferta Laboratorium Naturella wzbogaciła się o nową kategorię produktów – szampony i żele 2w1 dla mężczyzn. Tego typu produkty są jedną z najdynamiczniej rozwijających się kategorii kosmetycznych. Męskie kosmetyki 2w1 występują w trzech wersjach: hipoalergicznej, pielęgnacyjnej i regeneracyjnej. Wszystkie produkty dostępne są w szklanych butelkach o pojemności 250 ml.