Naturalne rozwiązania

Laboratorium Naturella na targach w Łodzi

W dniach 13-15 października w Łodzi odbędzie się VI edycja Targów Ekologicznego Stylu Życia beECO. Wydarzenie to już na dobre wpisało się w kalendarz imprez wystawienniczych dedykowanych branży produktów ekologicznych oraz naturalnych i cieszy się dużym uznaniem nie tylko wśród polskich wystawców, ale także i zagranicznych. W tegorocznej edycji weźmie udział blisko 350 wystawców z Polski, Czech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Włoch, Niemiec, Litwy, Białorusi, Szwecji i Ukrainy. 

Na największych w Polsce targach produktów ekologicznych nie może zabraknąć także i nas. Zapraszamy wszystkich miłośników eko życia do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie będziecie mogli poznać nas osobiście i porozmawiać o produktach OnlyBio i OnlyEco.

Do zobaczenia przy stoisku nr 58!

 

Międzynarodowe Targi Łódzkie

Hala Expo, Al. Politechniki 4, Łódź

 

Inne aktualności

W dniach 14-17 lutego już po raz jedenasty odbędą się w Norymberdze targi VIVANESS, międzynarodowe specjalistyczne targi kosmetyków naturalnych. Wśród tegorocznych debiutujących wystawców znajdzie się Laboratorium Naturella wraz ze swoimi markami OnlyBio i OnlyEco. Targi VIVANESS to doskonała okazja, by zaistnieć na międzynarodowym rynku i zaprezentować innowacyjne produkty specjalistycznej publiczności ze wszystkich ważnych kanałów sprzedaży. […]

Nowość: mydła o pojemności 250 ml

W ofercie Laboratorium Naturella pojawiła się kolejna nowość! Już od 8 stycznia 2018 roku dostępne są mydła w szklanych butelkach o pojemności 250 ml. Tak jak do tej pory, kosmetyki występować będą w trzech wersjach: hipoalergicznej, nawilżająco-odżywiającej oraz regeneracyjnej. Mydła można kupić w sklepach ekologicznych oraz w naszym sklepie internetowym.