Naturalne rozwiązania

Nowość w ofercie Laboratorium Naturella

1 września 2017 oferta marki OnlyBio została poszerzona o mydło w opakowaniu uzupełniającym o pojemności 500ml. Nowy produkt posiada właściwości kosmetyczne identyczne jak dotychczasowe mydło w opakowaniu szklanym i występuje w tych samych rodzajach: wersja hipoalergiczna, nawilżanie i odżywianie oraz regeneracja.

Forma opakowania uzupełniającego jest nowatorska. Składa się ono z niezadrukowanej saszetki, umiejscowionej w tekturowej owijce. Saszetka posiada praktyczny kranik dozujący. Opakowanie podlega pełnemu przetworzeniu.

Inne aktualności

 24 listopada przy zakupie dowolnej ilości produktów w naszym sklepie internetowym www.onlybioonlyeco.com nie zapłacisz za przesyłkę. Skorzystaj z promocji Black Friday i zaoszczędź pieniądze na darmowej dostawie!

Męska pielęgnacja – szampony i żele 2w1

9 listopada oferta Laboratorium Naturella wzbogaciła się o nową kategorię produktów – szampony i żele 2w1 dla mężczyzn. Tego typu produkty są jedną z najdynamiczniej rozwijających się kategorii kosmetycznych. Męskie kosmetyki 2w1 występują w trzech wersjach: hipoalergicznej, pielęgnacyjnej i regeneracyjnej. Wszystkie produkty dostępne są w szklanych butelkach o pojemności 250 ml.