Naturalne rozwiązania

O firmie

Laboratorium Naturella jest biotechnologiczną firmą badawczo-wdrożeniową, która oferuje ekologiczne kosmetyki dla dzieci i dorosłych oraz środki czystości składające się przynajmniej w 99% z surowców pochodzenia naturalnego. Firma wyznaje zasadę “więcej=mniej”, więcej zdrowia i ekologicznych rozwiązań oznacza mniej negatywnego wpływu na środowisko.

środku czystości ekologiczne do pielęgnacji domu Labolatorium Naturella

Nowoczesne, ekologiczne i bezpieczne produkty

W portfolio Laboratorium Naturella znajdują się dwie marki: OnlyBio produkty przeznaczone do higieny i pielęgnacji ciała dorosłych oraz dzieci od pierwszego dnia życia, a także OnlyEco – oferująca ekologiczne środki czystości.

 

Doświadczona kadra

Nasze produkty to efekt finalny pracy specjalistów z wieloletnią praktyką w tworzeniu kosmetyków i środków czystości. Doświadczenie związane z produkcją tradycyjnych kosmetyków i chemii gospodarczej oraz wiedza na temat ich negatywnego wpływu na zdrowie i naturę sprawiają, że z pełną świadomością oferujemy konsumentom wyroby przyjazne środowisku oraz bezpieczne dla użytkowników.

środku czystości ekologiczne do pielęgnacji domu Labolatorium Naturella

Pionierzy w swojej dziedzinie

Jako jedyni na świecie wykorzystujemy w swoich produktach biosurfaktynę z rzepaku.

 

 

Jesteśmy przekonani, że najbardziej kompleksowe, przyjazne środowisku i bezpieczne dla skóry człowieka produkty powstają na bazie naturalnych składników. Korzystamy z ich właściwości, jak również z wiedzy teoretycznej oraz praktycznego doświadczenia specjalistów z różnych dziedzin. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty charakteryzowały się najwyższą jakością były wydajne i skuteczne z jednoczesnym poszanowaniem otaczającego nas świata.