Naturalne rozwiązania

Życiorysy

Ewa Wójcikowska

 

Prezes Zarządu Laboratorium Naturella Sp. z o. o. Przez całą karierę zawodową związana jest z branżą kosmetyczną, przeszła przez wszystkiej jej szczeble – począwszy od kierownika laboratorium badawczo-rozwojowego do prezesa zarządu. Jako członek zarządów firm była przede wszystkim odpowiedzialna za strategie i rozwój, działalność zakładów produkcyjnych, inwestycje, marketing, zakupy i sprzedaż.

 

Doświadczenie zdobywała prowadząc z sukcesami duże firmy kosmetyczno-chemiczne zlokalizowane w Polsce i poza jej granicami. Absolwentka Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Łódzkiej, Wydziału Ekonomii Politechniki Radomskiej na kierunku Zarządzanie oraz studiów podyplomowych MBA GFKM/Uniwersytet Erazma z Rotterdamu.

Tomasz Wasilewski

 

Konsultant naukowy ds. kosmetyków prof. nadzw. dr hab. inż. Dziekan Wydziału Materiałoznawstwa, Technologii i Wzornictwa UT-H w Radomiu. Jest kierownikiem Katedry Chemii oraz kierownikiem Zakładu Chemii Stosowanej i Towaroznawstwa Przemysłowego. Utworzył i kieruje pracami Laboratorium Towaroznawstwa Kosmetyków i Produktów Chemii Gospodarczej.

 

Poza macierzystą uczelnią prowadzi wykłady i zajęcia z zakresu kosmetyków i środków czystości na uczelniach w Warszawie i Rzeszowie. Jest autorem 10 patentów z zakresu kosmetyków i środków czystości, ponad 100 artykułów naukowych, z czego trzydzieści zostało opublikowanych w najlepszych czasopismach na świecie.

Jadwiga Wersocka

 

Główna Technolog ds. Środków Czystości posiadająca ponad trzydziestoletni staż pracy w laboratoriach badawczo-wdrożeniowych czołowych producentów produktów do utrzymania czystości w domu.

 

Kierowała laboratorium posiadającym wiele opatentowanych receptur i innowacji formuł wspieranych przez fundusze Unii Europejskiej. Absolwentka Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej.

Dominika Pannert

 

Kierownik Laboratorium Badawczego, doświadczony, wieloletni pracownik działu badawczego i kontroli jakości. Absolwentka Akademii Techniczno-Rolniczej w Bydgoszczy na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej o specjalności: Technologia Organiczna.

Tomasz Zaceński

 

Senior Brand Manager, odpowiedzialny za marketingowy aspekt projektu. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w identyfikowaniu potrzeb konsumentów i tworzeniu dostosowanej do nich oferty. Pracował przez ponad 14 lat w dziale marketingu dużego, krajowego producenta kosmetyków i środków czystości.

 

Wprowadził na rynek wiele produktów, które odniosły sukces rynkowy oraz były nagradzane przez organizacje konsumenckie i specjalistyczne czasopisma za swoją innowację, efektywność oraz cechy użytkowe. Absolwent Wydziału Ekonomii UT-H.